Start arrow Aktualności
  • Polski
  • English
 
Menu
Start
Aktualności
O firmie
Oferta produktowa
Praca/Kariera
Kontakt
Instalacje SAT
Informacja o cookies
Aktualności
Marzec 2011

Z dniem 17 marca 2011 roku uzyskaliśmy trzy certyfikaty wydane przez Trasportowy Dozór Techniczny w zakresie:

 

Read more...
 
Styczeń 2009

Od 01. stycznia 2009 roku odnowiliśmy i poszerzyliśmy współpracę z Telekomunikacją Polską S.A. Dotychczasowe umowy obejmujące 3 strefy utrzymaniowe zostały odnowione na następne 3 do 5 lat, a dodatkowo pozyskaliśmy do obsługi kolejną strefę Lublin – Południe. Warto dodać, że ELMO jako jedyna spośród 9 firm partnerskich zwiększyła zakres swojej współpracy z TP. Dla realizacji nowej umowy zwiększyliśmy zatrudnienie o 143 osoby, zakupiliśmy 76 samochodów, sprzęt pomiarowy i informatyczny. Nakłady inwestycyjne związane z tym zadaniem zamykają się kwotą 4,4 mln zł.

więcej

 
31 grudnia 2008

Komisja Kwalifikacyjna Zakładów Wykonujących Stalowe Konstrukcje Mostowe przy Ministerstwie Infrastruktury zakwalifikowała z dniem 31.12.2008 r. ELMO S.A. do wykonywania stalowych konstrukcji mostowych zgodnie z obowiązującymi w Polsce normami, w zakresie:

więcej

 
20 sierpnia 2008
ELMO S.A., Spółka działająca w branży budownictwa infrastrukturalnego w obszarze elektroenergetyki, telekomunikacji, produkcji metalowej oraz budownictwa drogowo-mostowego, o ugruntowanej pozycji na obszarze centralnej Polski, zdecydowała o odwołaniu oferty publicznej.
 
 
21 kwietnia 2008
ELMO S.A., opublikowała swój prospekt emisyjny. ELMO zamierza pozyskać od 36,2 mln zł do 45 mln zł netto na przejęcia innych podmiotów, głównie prowadzących specjalistyczną działalność w szeroko pojętej branży budowlanej. Całkowita wartość brutto oferty z uwzględnieniem sprzedaży akcji przez Wprowadzającego może natomiast wynieść od 56,3 mln do 69,8 mln zł. Zapisy na akcje w Transzy Inwestorów Indywidualnych przyjmowane będą od 14 do 16 maja 2008, w Punktach Obsługi Klienta  DM PKO BP.
 
 

  
    Copyright © 2007 SEDKOMP