Oferta

Telekomunikacja

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji telekomunikacyjnych, zarówno w rozległych budowach liniowych obejmujących tereny otwarte, jak też w obszarach zabudowanych. Wykonujemy dziesiątki tysięcy przyłączy w technologii FTTH w budynkach użyteczności publicznej, domach, mieszkaniach w największych miastach Polski, a także na terenach wiejskich.

Zakres prac obejmuje budowę i montaż:

  • magistralnych sieci światłowodowych,
  • optycznych sieci szkieletowych,
  • instalacji abonenckich (budownictwo jedno- i wielorodzinne),
  • przyłączy abonenckich (doziemnych i napowietrznych),
  • sieci i systemów dostępowych (radiowych i przewodowych),
  • kanalizacji teletechnicznej,
  • mikrokanalizacji,
  • infrastruktury towarzyszącej,
  • wież, anten oraz pozostałych instalacji i urządzeń GSM.

Wysoko wykwalifikowaną kadrę stanowią technicy i inżynierowie z długoletnim doświadczeniem, posiadający uprawnienia budowlane do kierowania robotami telekomunikacyjnymi, jak również do projektowania złożonych sieci. Wszystkie prace wykonujemy pod klucz – od projektu do końcowej realizacji wraz z pakietem szczegółowej dokumentacji powykonawczej. Rocznie budujemy nawet kilkaset kilometrów sieci miedzianych i światłowodowych.

Partner Orange

Od 2002r. nasza Spółka jest Partnerem Technicznym Orange. Świadczymy kompleksowe usługi utrzymania sieci i usuwania wszelkich uszkodzeń łączy telekomunikacyjnych na obszarze niemal całej wschodniej i północno-wschodniej Polski. Jako reprezentanci Orange Polska SA wspieramy ją w procesie sprzedaży usług, przyłączamy do sieci internetowej tysiące domów i mieszkań rocznie, w tym w technologii „światłowód do domu” (FTTH).

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników, mobilnych dzięki firmowej flocie ponad 300 samochodów, wyposażonych w zaawansowane technicznie wyposażenie diagnostyczne i montażowe, w tym wysokiej klasy sprzęt pomiarowy niezbędny przy instalacji i serwisowaniu linii dostępu do Internetu.

Geograficzny zasięg naszej aktywności obejmuje obszar województw mazowieckiego, lubelskiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego. Na terenie zajmującym ok ¼ powierzchni kraju zapewniamy stałą sprawność dla prawie 900.000 łączy głosowych i szerokopasmowego dostępu do Internetu w najbardziej zaawansowanych technologiach cyfrowych.

Nasza praca i zaangażowanie są wysoko oceniane przez Orange Polska SA. Jesteśmy postrzegani jako rzetelny i solidny Partner Orange Polska SA.